Меблева фабрика запрошує на роботу

ТОВ "Меблі "ТОКАБО", що знаходиться за адресою м.Чернівці вул.Хотинська 2г.(район автовокзалу), шукає працівників.
Підприємство входить в п'ятірку найбільших платників податків в Чернівецькій області та є компанію, що стабільно працює на меблевому ринку України та Європи вже більше двадцяти трьох років.
У довоєнний час на підприємстві одночасно працювало більше 300 людей та проходили практику студенти профільних НЗ.
В цей нелегкий для нашої країни час ТОВ "Меблі "ТОКАБО, як і багато інших підприємств, зіштовхнулися з дефіцитом кадрів. Не тільки кваліфікованих, але й не кваліфікованих. Не тільки чоловіків, але й жінок.
Працівникам гарантють офіційне працевлаштування, всі соціальні гарантії згідно КЗпП  та своєчасну виплату заробітної плати. Проводиться оплачуване навчання на виробництві з подальшим присвоєнням працівнику розряду столяра. Є можливість надати кімнати для відпочинку як для сімейних пар так і окремих працівників.

З повагою,
директор ТОВ "Меблі "ТОКАБО"
А.В. Флекевчук