Повідомлення про початок розроблення комплексного плану просторового розвитку території Герцаївської міської територіальної громади та прийом пропозицій до нього

  • 78

Фото без опису

Розпочато розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Герцаївської міської територіальної громади.

З метою забезпечення сталого розвитку Герцаївської міської територіальної громади шляхом розроблення містобудівної документації для прийняття рішень щодо комплексного просторового розвитку населених пунктів громади і території за їх межами, комплексного управління у галузі використання земель громади та визначення напрямів її збалансованого освоєння, на виконання вимог чинного законодавства Герцаївською міською радою прийнято рішення від 09.11.2023 №1513-20/23 «Про  розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Герцаївської міської територіальної громади».

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади (далі – Комплексний план) є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації, затвердженого Постановою КМУ від 01.09.2021 р. № 926.

На виконання вимог чинного законодавства України розпочинається прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану.

Терміни подання пропозицій: протягом 30 календарних днів з наступного дня після опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації «Комплексний план просторового розвитку території Герцаївської міської територіальної громади» на офіційному сайті Герцаївської міської ради.

Умови щодо внесення пропозицій: Пропозиції для врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб слід подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, з особистим підписом заявника до Виконавчого комітету Герцаївської міської ради за адресою: м. Герца,        вул. Асакі Г., 9, на електронну адресу e-mail: gertsamrada@ukr.net

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій:

Тетяна КОРЧАКОВСЬКА, начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Герцаївської міської ради

Рішення сесії додається

 

 

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар