Кримінальна відповідальність за грабіж

  • 110

Прокурорами Герцаївського відділу Чернівецької  окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт за фактом відкритого викрадення чужого майна (грабежу), поєднаного із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого,  вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що житель одного із сіл Чернівецького району, знаходячись в помешканні потерпілої, застосувавши насильство, яке не є небезпечним для життя та здоров’я потерпілої,  завдав  останній легкі тілесні ушкодження. Після цього відкрито викрав з рук останньої мобільний телефон та зник з місця події.

Довідково: за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Прокурор Герцаївського відділу

Чернівецької окружної прокуратури                                                                                                    Маріус ПОП