Змагаються волейболісти ліцеїв Герцаївської міської ради

24.01.2024 р відбулись  змагання з баскетболу (юнаки 9-11 кл.) серед ліцеїстів на базі ОЗ Тернавський НВК імені Василя Богрі.  В цих змаганнях прийняли участь 6 команд, які змагалися за перемогу. В результаті захоплюючих ігор, чемпіонами громади стали юнаки Молницького ліцею (вчитель фізичної культури Алукі Генадій та тренер Герцаївської ДЮСШ «Олімп» Петров Іван)., друге місце посіла команда юнаків ОЗ Тернавський НВК(вчителі фізичної культури Маринич Олег, Федор Микола та Тутунару Віталій). Третє місце зайняли юнаки Петрашівського ліцею (вчитель фізичної культури Будяну Пауліна). Четверте місце зайняли юнаки Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі (вчитель фізичної культури Аміхалакіой В’ячеслав). П’яте та шосте місця дістались юнакам Байраківського та Хряцьківського ліцеїв. Всі команди були нагороджені грамотами Герцаївського відділу освіти, молоді та спорту. Змагання були проведені дирекцією Герцаївської ДЮСШ «Олімп».

Директор ДЮСШ                            Г.Ф.Тинку