Звіт про роботу Герцаївської ДЮСШ «Олімп» за 2023 рік

У 2023  році Герцаївська ДЮСШ «Олімп» провела:

- відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 9-11класів ЗЗСО Герцаївської міської ради 21.05.2023 р.;

- відкритий турнір з волейболу  серед дівчат  9-11 класів ЗЗСО Герцаївської міської ради 28.05.2023 р.;

- відкритий турнір з волейболу пам’яті Катеренюка М.І.  серед юнаків 7-9 класів ЗЗСО Герцаївської міської ради 04.06.2023 р.;

- відкритий турнір з волейболу серед юнаків ЗНЗ району пам’яті Постівка Я.Д. 28.12.2023 р.;

Команди юнаків та дівчат під керівництвом тренера-викладача  ДЮСШ Петров І.Ф. прийняли участь у Чемпіонаті області з волейболу серед ДЮСШ, в якому дівчата зайняли третє місце, а юнаки – восьме місце.

Команди юнаків (2006 - 2008 р.н.) та дівчат  (2008 – 2009 р.н.) під керівництвом вчителя фізичної культури Асанді Михайла на обласних змаганнях з баскетболу (шкільна баскетбольна ліга) зайняли друге та третє місця.

Також в обласних змаганнях (шкільна волейбольна ліга)  вчитель фізичної культури Дяківецької  гімназії Тутунару В.П.  та тренер-викладач  ДЮСШ Петров І.Ф зайняли 3  місце з дівчатами, а 28.01.2024 року Тутунару В.П.   з юнаками 2011 року народження виграли зону в Заставні й вийшли в фінальні ігри.

Впродовж навчального року дирекція ДЮСШ «Олімп» провела ІІІ спартакіаду школярів серед ЗЗСО Герцаївської територіальної громади. Проведено 11 змагань серед школярів ліцеїв та гімназій відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради.

Також проведено 20.12.2023 року теоретично-методичний семінар для вчителів фізичної культури та спорту закладів освіти Герцаївської міської ради на базі Підвальнянської гімназії .

Директор ДЮСШ «Олімп»                                                          Г.Ф.Тинку