Повідомлення про скликання 22 сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

08.02.2024 року о 10.00 годині, в  приміщенні міської ради (вул. Шевченка №9, м. Герца), відбудеться засідання 22-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради з  порядком денним (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №19-р від 06.02.2024 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження звітів про виконання програм:

1.1. Програма розвитку ЦЗ, забезпечення пожежної безпеки та запобігання реагування на надзвичайні ситуації в Герцаївській міській раді 2023-2025 роки.

1.2. Програма фінансової підтримки КНП «Герцаївська міська лікарня» Герцаївської міської ради Чернівецького району Чернівецької області на 2023 рік.

1.3. Програма фінансової підтримки КНП «Герцаївський центр первинної медико-санітарної допомоги» Герцаївської міської ради на 2023-2025 роки.

1.4. Комплексна програма Поліцейський офіцер громади Герцаївської міської ради на 2023-2025 роки.

1.5. Програма протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Герцаївської міської ради на 2023 рік.

1.6. Програма військово-патріотичного виховання та підготовки допризовної молоді до служби у Збройних Силах України на 2021-2024 роки.

1.7. Програма заходів з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Герцаївською громадою (ОТГ), здійснення представницьких та інших заходів на 2021-2023 роки.

1.8. Програма підтримки ВПО з бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.

1.9. Програма оздоровлення та відпочинку дітей в Герцаївській міській територіальній громаді на 2021-205 роки.

1.10. Герцаївська міська програма соціальної підтримки окремих категорій громадян «Турбота» на 2021-2025 роки.

1.11. Програма утримання об’єктів та нерухомого майна комунальної власності Герцаївської міської ради на 2022-2024 роки.

1.12. Розвиток земельних відносин та охорони земель Герцаївської міської ради на 2023-2025 роки.

1.13. Комплексна програма благоустрою території Герцаївської міської ради на 202-2023 роки.

1.14. Комплексної програми сприяння управлінню праці та Соціального захисту населення Чернівецької районної державної адміністрації (районної військової адміністрації) Чернівецької області щодо здійснення повноважень, делегованих Герцаївською міською радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах, на 2023 рік.

2. Затвердження міської програми підтримки ВПО з бюджету Герцаївської міської територіальної громади на 2024-2025 роки.

3. Зміни до бюджету на 2024 рік.

4. Затвердження положення  про службу у справах дітей Герцаївської міської ради.

5. Земельні питання:

5.1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (згідно заяв громадян: Нікульча О.К., Апетрой Л.К., Анікулаєсі Г.К., Прилип чану Л.В., Асіміонесє Р.Д., Візітіу Д.І., Чоботару Д.В., Попеску П.А.,  Лупу О.А.

5.2. Про   затвердження    технічної    документації із  землеустрою,     щодо     встановлення меж земельних часток(паю) в натурі (на місцевості),  та виділення її громадянам (згідно заяв громадян: Павел Т.В., Полонян М.В., Скріпкару О.К., Герцану О.М., Апопі М.М..

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення меж  земельних ділянок  в натурі, та передачі у власність під житловим будинком, для ведення ОСГ (згідно заяв: Енакаке М.Г., Прикоб І.Г., Костя В.В., Петро Р.М., Биндю А.К., Дамян Ю.М.,   Герцану Д.П., Бурла І.П., Павел К.І., Азоіцей П.Г.

5.4. Про включення земельної ділянки на продаж у 2024 році та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки під викуп  (згідно заяв громадян: Гаїна М.В., Єнакаке А.Ю., Єнакаке Д.Ю.)

5.5. Про продаж земельних ділянок (згідно заяв громадян: Заіц В.Г., Бинзар К.М., Якоб А.В.

5.6. Про внесення змін до раніш прийнятих рішень  (згідно заяв: Русу В.П.).

5.7. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення (заявник Сурду Ю.Г.).

5.8. Про затвердження технічної документації щодо об’єднання земельних ділянок (заявник Берзеньш К.С.).

5.9. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою (заявник Чернівецьке ОО УЦХВЄ).

5.10. Про передачу в оренду під будівлями (згідно заяв: Шугані С.Ф., Танас М.К.).

5.11. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки  за Герцаївською міською радою (с. Молниця -землі запасу; між селами Тернавка і Куликівка Ботанічний заказник місцевого значення «Брендуша»; між селами Тернавка і Куликівка Ботанічний заказник місцевого значення «Анкер»; Парк-пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення «Байраківський»; с. Байраки, урочище «Мурару, 1»; с. Байраки, урочище «Мурару, 2»; с. Байраки, урочище «Мурару, 3»).

6. Розгляд заяви щодо складання повноважень депутата міської ради (Геїне Я.Д.)

Герцаївський міський голова                                        Василь СКРИПКАРУ