Про скликання сесії

Повідомлення про скликання 20 сесії Герцаївської міської ради

ПОВІДОМЛЕННЯ

21.12.2023 року о 10.00 годині, в  приміщенні міської ради (вул. Шевченка №9, м. Герца), відбудеться засідання 21-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради з  порядком денним (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №181-р від 11.12.2023 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Герцаївської міської ради (ОТГ) на 2024 рік.

2. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства  «Герцаївська міська лікарня» Герцаївської міської ради Чернівецького району Чернівецької області на 2024 рік.

3. Про затвердження програми з інфекційного контролю КНП «Герцаївський центр ПМСД» Герцаївської міської ради на 2024 рік.

4. Про затвердження програми житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів Герцаївської міської територіальної громади на 2024-2026 роки

5. Розгляд листа УПСЗН Чернівецької РДА щодо затвердження Комплексної програми сприяння управлінню праці та соціального захисту населення Чернівецької РДА.

6. Про внесення змін до програми  «Розвитку земельних відносин та охорони  земель  Герцаївської міської ради на 2023-2025 роки»

7. Про присвоєння старості Байраківського старостинського округу № 4 чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування

8. Умови оплати праці міського голови на 2024 рік

9. Про затвердження міського бюджету на 2024 рік.

10. Зміни до бюджету на 2023 рік.

11. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Герцаївської міської ради.

12. Про затвердження Положення про порядок списання, безоплатної передачі  та відчуження майна комунальної власності Герцаївської міської територіальної громади.

13. Про затвердження Порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок на території Герцаївської міської ради.

14. Про затвердження Плану діяльності  з підготовки  проектів  регуляторних  актів на 2024 рік.

15. Про затвердження плану роботи міської ради, графіку проведення сесій Герцаївської міської ради на 2024 рік.

16. Земельні питання:

16.1. Про розгляд листа прикордонного загону ПСУ щодо надання дозволу на розробку проектів землеустрою.

16.2. Розгляд листа ПАТ «Київстар» щодо укладання нового договору оренди земельної ділянки в м. Герца, пл.-0,0050 га к/н 7320710100:01:002:0311.

16.3. Про внесення змін до договору оренди земельних ділянок в частині зміни сторони договору (згідно заяв: Штефанеску А.В., Вержук Я.Г.).

16.4. Про  погодження меж земельної ділянки (згідно заяв: гр. Прикоб І.Г.).

16.5. Розгляд питання зменшення  % ставки за оренду земельних ділянок (заявники гр. Франк А.М., Гуцану М.К., Гуцану Г.К.).

16.6. Про внесення змін до рішень  в частині уточнення площі, цільового призначення (згідно заяв громадян: Хаснаш Ф.Ф. )

16.7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (згідно заяв громадян: Акостакіой В.В., Пасарь М.М., Русу М.М., Русу О.М., Русу В.І., Саранчук Г.І.,  Апопі М.М., Бирзу А.І., Кобаскі Д.Д., Пую Д.І., Дам’ян Ю.М.).

16.8. Про   затвердження    технічної    документації із  землеустрою,     щодо     встановлення меж земельних часток(паю) в натурі (на місцевості),  та виділення її громадянам (згідно заяв громадян:Кайтанович А.І., Дорофтей Р.К., Крішу О.В., Скріпкару О.К., Гаінуца Г.Г., Гаінуца І.Г., Кукош М.В.).

16.9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення меж  земельних ділянок  в натурі, та передачі у власність під житловим будинком, для ведення ОСГ (згідно заяв: Караушу І.І., Сурду Л.Д., Гуцану Д.В., Аштефкулесє Ф.Ф., Дробот В.В., Чіботару К.М., Чіботару Г.М., Шафнюк А.Г., Апреутесей І.М., Априутесей К.Г.).

16.10. Про включення земельної ділянки на продаж у 2024 році та надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки під викуп  (згідно заяв громадян: Заіц В.Г., Глибочану М.Г., Даскал С.О., Агратіна В.Р., Бинзар К.М., Петровська А.В., Панциру К.Г., Йордакій В.Г., Амураріца В.Г., Якоб А.В., Франк А.М., Гуцану Р.М., Гуцану Г.К., Гуцну М.К.).

16.11. Про продаж земельних ділянок (згідно заяв громадян: Георгіу В.Г.,      Чукля І.А.,  Танас М.К   Апетрі Р.В., Теодореску О.М., Аіріні Т.С., Бринзила Р.І., Тудос А.О., Ончу О.Т., Корчаковська М.Д., Макар Р.Г., Гуцану Г.К., Гуцану М.К., Майор Р.Г., Аодеіцей А.І., Албулеса З.Д., Беженар К.А., Шородок Т.В.,    Григорощук О.Г., Соник З.І., Соник Д.К.).

16.12. Розгляд заяв депутатів щодо складання повноважень (Акірі П.В., Кришмару К.І.)

Міський голова                                                               Василь СКРИПКАРУ