Надзвичайники провели рейд у житловому секторі

Фото без опису Фото без описуФото без опису

20 лютого інспектори Чернівецького районного управління провели інформаційно-попереджувальний рейд у житловому секторі міста Герца Герцаївської територіальної громади.
Усім, кого зустрічали рятувальники на вулицях міста, вони роз’яснювали правила пожежної безпеки в побуті. Зокрема, акцентували увагу на правильній експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів, розповідали про безпеку користування побутовими приладами та недопущення перевантаження електромережі.
Фахівці Служби порятунку вказали своїм співрозмовникам основні причини виникнення пожеж у житловому секторі та пояснили збитки, яких може завдати вогонь.
Рятувальники закликають кожного дотримуватись правил безпеки, а у разі виникнення пожежі в домі — негайно телефонувати за номером 101.