У МІСТІ ГЕРЦА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ РОЗʼЯСНИЛИ ЗМІНИ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРІ ВИПЛАТИ ДОПОМОГ РОДИНАМ ВПО

Задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання ВПО, представники ГО «Право на захист» разом з начальником відділу з питань соціального захисту населення Герцаївської міської ради Лілією Костя завітали сьогодні до релігійної громади «Філадельфія» у місті Герца, яка на сьогодні прихистила 76 вимушених переселенців, переважно зі Сходу України.
Присутнім особам з числа ВПО розʼяснили, що змінилося у порядку нарахування різних видів допомог внутрішньо-переміщеним особам з прийняттям
Постанови  КМУ 94 „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” від 26 січня 2024 року.
Присутнім надано ряд практичних рекомендацій щодо оформлення гарантованих державою допомог, дані вичерпні відповіді на усі запитання.