Рятувальники спільно з поліцейським провели рейди у житловому секторі. Працюємо на випередження..

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису
Щоб запобігти збільшенню кількості пожеж на відкритій території та у житловому секторі інспектори Чернівецького районного управління разом із поліцейським офіцером Герцаївської територіальної громади провели інформаційно-роз'яснювальні рейди у селах Хряцька, Байраки та Петрашівка.Поспілкувавшись з рятувальниками, місцеві жителі стали обізнанішими у правилах безпеки. Фахівці Служби порятунку пояснили громадянам, як безпечно користуватись газовими та електроприладами у побуті, застерегли від можливих дитячих пустощів з вогнем. Надзвичайники наголосили на забороні спалення сухої трави та адміністративній (в окремих випадках — кримінальній) відповідальності за ці дії.