Фонд направив 2,5 млн грн на щомісячні виплати для 117 медиків і їх родин

• Переглядів: 277

Працівники закладів охорони здоров’я, які внаслідок гострої професійної хвороби на COVID-19 отримали стійку втрату працездатності, зокрема, інвалідність, отримують від Фонду соціального страхування України щомісячні страхові виплати. Також зазначені виплати фінансуються для осіб, які перебували на утриманні медичних працівників у разі їх смерті.

До уваги суб’єктів господарювання:триває прийом заяв для включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2021 рік

• Переглядів: 263

Відділ контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області доводить до відома усіх фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, що запланували в 2021 році виробляти насіння або садивний матеріал з метою їх подальшої реалізації, про необхідність подання заяв щодо їх включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2021 рік. Основною вимогою включення є додержання майнових прав інтелектуальної власності на сорти рослин.

Робочі органи Фонду посилять роботу з реалізації прав працюючих і потерпілих на медико-соціальні послуги

• Переглядів: 214

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в областях і місті Києві посилять соціальний захист застрахованих осіб. Зокрема, управлінням надано рекомендації щодо підвищення ефективності реалізації права працюючих на реабілітаційне лікування після перенесених захворювань і травм.

• Переглядів: 268

Громадське обговорення Проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі утворення спільного органу управління – відділу містобудування та архітектури

• Переглядів: 271

Відповідно до рішення ІІІ сесії VІІІ скликання Герцаївської міської ради від 15.04.2021 року № 139-03/21 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» та рішення ІІ пленарного засідання IV сесії VІІІ скликання Острицької сільської ради від 16.04.2021 року №179-04/21 «Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад» Герцаївською міською радою та Острицькою сільською радою розпочато співробітництво з метою створення спільного органу управління – відділу містобудування та архітектури.

Відділ «Герцаївське бюро правової допомоги» Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомляє про захист прав інтелектуальної власності

• Переглядів: 456

Право інтелектуальної власності - це право особи на результат інтелектуальної, творчої діяльності або на інший об'єкт права інтелектуальної власності, визначений цим Кодексом та іншим законом (ст. 418 ЦК).

Гід державних послуг. Банер