Проведено нараду з керівниками закладів освіти

Фото без описуФото без опису

В Герцаївській міській раді сьогодні відбулась робоча нарада з керівниками закладів освіти громади за участі Герцаївського міського голови Василя Скрипкару, заступника голови Ємілії Матей, начальника відділу освіти, молоді та спорту Міну Павалакі.

Йшлося про низку актуальних питань підготовки закладів освіти до нового навчального року. Зокрема, про подальше впровадження на теренах громади освітніх реформ, реорганізацію шкіл у гімназії та ліцеї, подальше наповнення матеріальної бази шкіл в рамках реформи "Нова Українська Школа", розроблення та затвердження на найближчій сесії уніфікованих статутів закладів освіти Герцаївської громади. Особливу увагу на нараді приділили питанням приведення харчоблоків закладів освіти та їх експлуатації до норм та вимог чинного законодавства, проходження освітянами медичного огляду, своєчасного забезпечення галузі освіти дровами та вугіллям. Міну Павалакі поінформував директорів, що об'їзд шкіл спеціально утвореною комісією з перевірки готовності закладів освіти до нового навчального року заплановано на 16-17 серпня та дав низку доручень з метою належного та своєчасного проведення комплексу необхідних робіт.