Вітання Герцаївського міського голови Василя СКРИПКАРУ Митрополиту Банченському Лонгину з нагоди мирського дня народження

Ваше Високопреосвященство
вельмишановний Владико Лонгин!

Від себе особисто та від мешканців Герцаївської територіальної громади щирого вітаю Вас з днем народження!

У цей світлий день хочеться висловити найтепліші слова вдячності за Ваш особистий внесок у відродження духовності в нашому краї та державі.

Приклад Вашого духовного самовідданого служіння на шляху залучення людей до вічних істин добра є яскравим і переконливим для всіх, хто знайомий з Вашим життєвим шляхом.

Своїм духовним досвідом, благодійністю, любов’ю та допомогою сотням знедолених дітей,  щедрістю душі, чуйним і доброзичливим ставленням до людей Ви заслужили любов і глибоку повагу Вашої пастви та громадськості.

Ваша жертовність, відданість справі, людяність відомі не тільки на Буковині, в Україні, а й далеко за її межами.

Для нас велика честь і щастя бути Вашими сучасниками, перебувати поруч з Вами, вчитися у Вас.

Дозвольте, вельмишановний Владико Лонгин, побажати Вам міцного здоров'я, духовної радості і благодатного натхнення.

Нехай Господь обдарує Вас своїми милостями і зміцнить ще многая і благая літа в доброму здоров'ї продовжувати Ваше самовіддане служіння Богові і людям.

На многії і благії літа, Владико!