На комісії ТЕБ та НС міської ради йшлося про нові карантинні обмеження

  • 234

На засіданні комісії ТЕБ та НС Герцаївської міської ради йшлося про режим роботи закладів та установ громади в умовах нових карантинних обмежень. 

З 23 вересня в Україні вступили в дію нові карантинні обмеження. Члени комісії ТЕБ та НС Герцаївської міської ради проаналізували хід вакцинації працівників навчальних закладів Герцаївської громади та визначили режим їх подальшої роботи в умовах "жовтої" карантинної зони. 

За інформацією начальника відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради Міну Павалакі, рівень вакцинації працівників закладів освіти дозволяє працювати всім школам громади в нормальному штатному режимі.

Щодо мистецьких шкіл, то лише працівники Байраківської музичної школи мають рівень вакцинації більше 80%, що дозволяє продовжувати закладу нормальний навчальний процес. Водночас, Герцаївська художня школа ім. Артура Верони та Герцаївська музична школа ім. Чіпріяна Порумбеску мають вкрай низькі показники вакцинації, та, відповідно до Постанови КМУ, з сьогоднішньогодня працюватимуть в режимі он-лайн.