Щодо громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документа державного планування «Стратегії розвитку Герцаївської територіальної громади на період до 2029 року»

Герцаївська міська рада повідомляє про  початок  процедури   громадських обговорень заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки  документа державного планування «Стратегії розвитку Герцаївської територіальної громади на період до 2029 року».

Стратегія є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених пріоритетів економічного і соціального розвитку громади.

Строк громадського обговорення  заяви  встановлено з 12.04.2023 року по 03.05.2023 р. (включно).

про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Стратегії розвитку Герцаївської територіальної громади на період до 2029 року