Про скликання 18 сесії Герцаївської міської ради

  • 99

ПОВІДОМЛЕННЯ 20.04.2023 року відбудеться засідання 18 сесії Герцаївської міської ради VIII скликання

https://rada.info/upload/users_files/21423970/7b34a1d14bdaa54ad007c702f8c043e3.doc

ПОВІДОМЛЕННЯ

      24.05.2023 року о 10.00 годині, в  малому залі Будинку культури (вул. Нікіфора В., №8, м. Герца), відбудеться засідання 18-ї сесії VIII скликання Герцаївської міської ради з оновленим порядком денним (Підстава: розпорядження Герцаївського міського голови за №54-р від 12.05.2023 року)

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про надання дозволу гр. Гриб С.А. на розробку проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної  ділянки  в  оренду  за межами с. Куликівка, Чернівецького району Чернівецької області   (повторний розгляд, призупинено розпорядженням міського голови за №14-р від 20.02.2023 р.).

2. Про розгляд  звернення ФОП Батир Д.А. про надання  дозволу  на  складання  проекту землеустрою, щодо виділення земельної ділянки в оренду для    надрокористування родовища Молниця та надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо  виділення  земельної ділянки   в  оренду   для надрокористування родовища Молниця 0,3 км  на   північний   захід   від   села  Молниця, відповідно до зазначених в спеціальному дозволі географічних  координат (повторний розгляд на підставі рішення суду).

3. Звіт про виконання бюджету за 2022 рік.

4. Про внесення змін  до Програми  «Охорона навколишнього  природного середовища на території Герцаївської  міської ради (ОТГ) на 2021-2023 роки».

5. Про внесення змін до програми «Покращення умов обслуговування платників податків населених пунктів Герцаївської територіальної громади в Центрі обслуговування платників податків Герцаївської ДПІ Головного управління ДПС у Чернівецькій області та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2022-2024 роки».

6. Про затвердження Програми розроблення, оновлення та внесення змін до містобудівної документації Герцаївської міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

7. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин на території Герцаївської міської ради.

8. Про затвердження КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ «Реалізація державної політики Герцаївського сектору УДМС у Чернівецькій області на 2023-2025 роки на території Герцаївської територіальної громади»

9. Про перейменування вулиць та провулків на території Герцаївської територіальної громади.

10. Про місцеві податки і збори.

11. Зміни до бюджету на 2023 рік.

12. Про звернення депутатів Герцаївської міської ради VIII скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України та можливість безперешкодного перетину кордону невійськовозобов’язаними депутатами місцевих ради.

13. Про внесення змін до договору оренди водного об’єкту(згідно заяв).

14. Про розробку детального  плану частини території (згідно заяв).

15. Про  затвердження  Детального плану території (згідно заяв).

16. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  (згідно заяв).

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо     встановлення  меж  земельних часток(паю) в натурі (на місцевості),  та виділення її громадянам (згідно заяв).

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   встановлення  меж  земельних  ділянок в  натурі, та передачі у власність під житловим будинок, ОСГ…. (згідно заяв).

19. Про погодження меж земельної ділянки (згідно заяв).

20. Про затвердження технічної  документації  з нормативної грошової оцінки  земельної  ділянки  для  передачі в оренду АТ «Чернівціобленерго», на території Герцаївської міської ради, Чернівецького району Чернівецької області.

21. Про    затвердження     проекту    землеустрою     щодо   відведення земельних  ділянок  для передачі  в  оренду  АТ  «Чернівціобленерго», на території Герцаївської міської ради, Чернівецького району, Чернівецької області.

22. Про затвердження Плану  поділу  земельної  ділянки (згідно заяв).

23. Про затвердження проекту землеустрою для передачі в    оренду   земельної   ділянки   Герцаївському  РСТ, що розташована в м. Герца, Чернівецького району Чернівецької області.

24. Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки під викуп по вул. Шт.Великого,2, М. Герца (згідно заяв).

25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки (згідно заяв).     

26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність(парк)

27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність (бувша будівля аптеки)

28. Про надання дозволу ТОВ «ЛУНКАРЕБЕЛ» на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель сільськогосподарського призначення на землі для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами  села Лунка.

29. Про надання дозволу ТОВ «ЛУНКАРЕБЕЛ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами  села Лунка.

30. Про надання дозволу ТОВ «ЛУНКАРЕБЕЛ» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами за межами  села Лунка.

31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для сінокосіння та випасу худоби в с. Великосілля (з-к гр. Карабуш В.М.)

32. Про приведення мережі закладів освіти Герцаївської міської ради до реальних потреб громади.