В Молниці провели турнір з волейболу серед старшокласниць

• 47

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Турнір з волейболу імені Петрова Івана

26 травня 2023 року на базі Молницького ліцею Герцаївська ДЮСШ «Олімп» проводила відкритий турнір з волейболу серед дівчат 9-11 класів імені Петрова Івана Федоровича, який має стаж роботи вчителем фізичної культури 30 років та 5 років тренером Герцаївської ДЮСШ. На цьому турнірі прийняли участь команди дівчат з  Герцаївського, Молницького, Хряцьківського та Тернавського ліцею. Перше місце  у напруженій боротьбі зайняли дівчата з ОЗ Тернавський ліцей ім. В. Богрі – вчитель фізичної культури Маринич Олег,  друге місце зайняли дівчата Герцаївського ліцею ім.Г.Асакі – вчителька фізичної культури – Андроник Кристина,  третє місце зайняли дівчата  Хряцьківського ліцею - вчитель фізичної культури Танасеску Анатолій та четверте місце дісталось дівчатам Молницького ліцею – тренер-викладач Петров Іван, яким не пощастило в цей день.

Результати спортивних баталій:

Перша гра – Хряцьківський ліцей – Тернавський ліцей – 16:25; 22:25.

Друга гра – Молницький ліцей – Герцаївський ліцей – 25:22; 23:25; 15:6.

Третя гра -  Тернавський ліцей - Герцаївський ліцей – 14:25; 25:19; 15:9.

Четверта гра - Хряцьківський ліцей - Молницький ліцей – 25:18; 25:19.

П’ята гра - Молницький ліцей - Тернавський ліцей – 24:26; 25:21; 17:19.

Шоста гра - Герцаївський ліцей - Хряцьківський ліцей – 26:24; 25:23.

Команди були нагороджені перехідним Кубком, медалями та почесними грамотами. Змагання були організовані та проведені директором ДЮСШ «Олімп» Тинку Г.Ф. та відділом освіти, молоді та спорту в особі Павалакі Міну, якій придбав медалі для нагородження учнів.