ВІТАЄМО ЗАХИСНИКА З ЧЕРГОВОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ВІДЗНАКОЮ!

Наші з вами земляки, що сьогодні служать у ЗСУ, часто демонструють неабиякі військові таланти та героїзм.

💙💛Так, відповідно до Наказу Міністра оборони України, за визначні заслуги у забезпеченні оброноздатності України, зміцнення національної безпеки, бездоганну військову службу, зразкове виконання військового обов‘язку під час збройної агресії російської федерації проти України та виявлені при цьому високий професіоналізм, честь і доблесть, нещодавно було нагороджено відзнакою Міністерства оборони України «Вогнепальна зброя» ДУМІТРАША Крісті Васильовича, головного сержанта десантно-штурмового батальону 80 окремої десантно-штурмової бригади десантно-штурмових військ ЗСУ.

💛💙Від усієї громади щиро вітаємо Захисника з нагородою, пишаємось, вдячні за самовіддану службу та бажаємо ще багато перемог та успіхів в усіх сферах життя!