ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ВАСИЛЯ СКРИПКАРУ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дорогі захисники Української держави! Українські воїни, солдати та офіцери!

Щиро вітаю усіх із річницею з дня створення Збройних сил України. З Днем Української Армії.

Для всіх нас висока честь бути Громадянином України, де є така армія, де є такі командири, такі воїни.

Бо саме український Воїн сьогодні зупиняє московські орди та виборює справжню незалежність України, за яку віками боролися наші пращури.

На прикладі воїнів сучасності будуть вчитися прийдешні покоління.

У цей святковий день хочу згадати наших Героїв, які ціною своїх життів виборюють наше право бути вільними людьми вільної країни.

Без їх звитяги ми б сьогодні не жили у відносно мирній громаді. Без їх подвигу, ми б не могли планувати майбутнє наших дітей.

Наші Герої віддали свої життя за всіх нас. За весь цивілізований європейський світ.

Тож у цей святковий день вшануємо українського Солдата, Воїна, помолимося за всіх героїв-військових, які віддали своє життя за Україну. Вклонимося усім, хто рятує демократичний світ від московської орди.

Нехай загиблі Герої спочивають у Царстві Небесному.

Бажаю всім живим Героям миру після перемоги над ворогом, лицарського здоров’я, благополуччя родинам та Божої благодаті!

Слава Україні!

Героям Слава!