Деклараційна кампанія – 2024: з прикладами заповнення декларації можна ознайомитись на вебпорталі ДПС

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

- особисто або уповноваженою особою;

- поштою з повідомленням про вручення та описом вкладення не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання;

- засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».

Для зручності платників при поданні декларації пропонуємо ознайомитись з прикладами її заповнення., які розміщено за посиланням https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024/prikladi-zapovnennya/.

Звертаємо увагу, що для громадян, які зобов’язані згідно законодавства  прозвітувати про отримані у 2023 році доходи, граничний термін подання декларації – до 01 травня 2024 року.