МЕШКАНКА НАШОЇ ГРОМАДИ СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄ СВІЙ 100 РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

ЛІШМАН Флоаря Андріївна, мешканка хутору Штрянга Хряцьківського старостинського округу Герцаївської громади сьогодні відзначає свій 100 річний ювілей.

З цієї нагоди сьогодні до довгожительниці завітали міський голова Василь Скрипкару, заступниця міського голови Ємілія Матей, інші представники міськради, старостинського округу та місевого відділення ПФУ.

Флоаря Андріївна щиро раділа гостям, розповіла про свою нелегку долю, ділилася життєвим досвідом та спогадами.

Ювілярка є мамою 6 дітей, бабусею 16 онуків та прабабусею 17 правнуків. На її важку долю випали чималі випробування - війни, голодомор, важка праця у колхозі, втрата чоловіка, різні політичні устрої та правління. Не дивлячись на це, Флоаря Андріївна намагалася бути доброю, люблячою та турботливою мамою та бабусею, справжньою берегинею свого роду.

З нагоди поважного ювілею керівники міськради від імені усіх мешканців громади привітали довгожительницю та побажали здоровʼя та взаємної уваги, тепла та любові від рідних та близьких!