На Буковині роботодавці за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю отримають майже 1,2 млн. грн. компенсації

  • 29

Фото без опису

У Чернівецькій області прийнято рішення про надання компенсації роботодавцям за облаштування 17 робочих місць для осіб з інвалідністю.

Нові облаштовані робочі місця створені для людей з інвалідністюдругої групи. Ці люди працюють на посадах діловодів, менеджерів,приймальників замовлень, а також зоотехніка, обліковця,охоронника торгового залу.

Роботодавці, які отримали компенсації, здійснюють діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту, роздрібної торгівлі та займаються вирощуванням зернових культур.

Компенсаціїза облаштування робочого місця склали від 66,6 тис. грн до 71 тис.грн. За ці кошти підприємці придбали комп’ютерну техніку, спеціальні меблі тапристрій для виведення даних на комп'ютер, а також камери відеоспостереження.

Загалом на Буковині роботодавці за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю отримають майже 1,2 млн грн компенсації.

Нагадаємо, наприкінці минулого року запрацювала компенсаційна програма для роботодавців за облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.Для людини з інвалідністю І групи компенсація складає106,5 тис.грн (15 мінімальних заробітних плат станом на початок поточного року), для ІІ групи – 71 тис.грн (10 мінімальних заробітних плат).

Роботодавцям у межах цієї програми компенсуються витрати на придбання:меблів, поручнів та брусів, допоміжних засобів для позиціонування курсора та тактильних комп’ютерних дисплеїв, брайлівських клавіатур та портативних пристроїв, підйомних платформ для робочих місць, тощо.

З питання отримання компенсації можна звернутися до найближчого центру зайнятості або до фахівців Чернівецького обласного центру зайнятості за телефоном (0372) 95 02 11.