Дотримуйтеся правил пожежної безпеки  під час  поминальних днів на кладовищах

Наближаються поминальні дні — час після Великодніх свят, коли люди віддають шану померлим родичам та близьким. У такі важливі для кожної родини дні, люди відвідують кладовища, упорядковують огорожі та пам'ятники, прибирають могили. Дуже важливо всі ретельно дотримувалися правил пожежної безпеки, щоб запобігти виникненню пожеж.
Чернівецьке районне управління звертається до всіх мешканців територіальних громад Чернівецького району ретельно дотримуватися правил пожежної безпеки  під час  поминальних днів на кладовищах. Будьте вкрай обережними при використанні відкритого вогню та не забувати про елементарні правила безпеки й поведінки у місцях масового перебування людей, не залишайте свічки без нагляду, не спалюйте пластикові квіти, пляшки, сміття та інші відходи, а також суху траву, як на території кладовищ, так і поза їх межами, стежте за своїми дітьми, говоріть із ними про небезпеки сьогодення та навчайте правил безпечної життєдіяльності. У разі пожежі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером 101.