Обласний фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!»

Фото без описуФото без описуФото без описуЗа ініціативи Департаменту освіти і науки та підтримки  керівництва Чернівецької облдержадміністрації, депутатського корпусу обласної ради, у 2017 році було започатковано фестиваль-конкурс «Розквітай, писанко!», який вже втретє проводиться на Буковині.

Фестиваль - символ радості та возвеличення Воскресіння Христового, плекання національної ідентичності, єдності минулого і сьогодення.

Герцаївську міську раду представляли учні Герцаївської ЗОШ І-ІІІ ст., які в рамках конкурсу підготували:

«Традиційний розпис писанки». Призначення писанки - вітати зі святом, бажаючи всього найкращого у  житті: родючості, здоров’я, щастя, сили, краси…

«Великодній рушник» (покрівець) – це розмаїття кольорів, сплетених розумом і любов’ю, це символ нескінченності, вічності життя. Цього року конкурсні випробуванн тривають вперше.

«Писанкове дерево» - символізує початок нового життя. Таке дерево ставлять на Паску видному місці. Це дерево є таким же символом християнського свята як і ялинка на Новий рік та Різдво.

Учні були нагородженні за свою сумлінну працю дипломами Департаменту освіти Чернівецької ОДА та солодощами.