Профорієнтаційна робота в ЗЗСО Герцаївської міської ради

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

За сприянням Герцаївського центру зайнятості, 18 квітня 2019 року, на базі Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі була проведена профорієнтаційна робота за участю представників професійно-технічних закладів області. Участь у заході взяли учні ЗЗСО Герцаївської міської ради. Учні отримали розроблені центром комплекти агітаційного та рекламного матеріалу розрахований на учнівську молодь та їх батьків, в яких йдеться про професії які вони зможуть собі обрати в майбутньому.