День Захисника України у Молницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у Молницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів педагогом-організатором Житарашу Г.В. був проведений захід «Героям слава!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник». Учні 8-го класу провели для всіх учнів школиісторичну подорож у часі, ознайомили з учасниками АТО нашого села.

Протягом тижня класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні», «Ми нащадки козацького роду».Фото без опису

Вчителем Захисту Вітчизни Чукля Д.М., були проведені змагання серед юнаків 10-11 класів, метою яких є виховання в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України.