Тиждень географії в міському ліцеї імені Георгія Асакі

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. І це найбільше стосується такої багатогранної науки, як географія. Адже в науці про землю є елементи описовості й пошуку, спостереження й відкриття, оцінки й порівняння, експерименту й прогнозу. З 10.02 по 14.02.2020р. в ліцеї був проведений Тиждень географії, під керівництвом вчителя А.К.Морарь.

Під час тижня організовано різноманітні конкурси, географічний квест, конкурс стінгазет, розв’язування кросвордів та екскурсії. Цінність проведення географічних конкурсів та вікторин у тому, що діти використовують географічні знання для розваг. У невимушеній обстановці, але з почуттям відповідальності представники команд мусять швидко й нетрадиційно виконати завдання, відповіді на яке вони не знають. У цій грі дитина реалізує себе. Велике розмаїття конкурсів дає змогу виявити творчі здібності.

Найкращі учасники в кінці тижня були нагороджені подарунками.