УВАГА КАРАНТИН!

Відповідно до п.11,12,13 Протоколу позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 05.03.2020 № 5, у зв’язку з надзвичайною ситуацією пов’язаною з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей на території Герцаївської міської ради призупинено навчально-виховний процес в усіх ЗЗСО та ДНЗ з 06.03.2020р. по 22.03.2020р. включно. Перенесено на інші терміни проведення масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів серед дітей та дорослого населення.

Батькам рекомендовано обмежити перебування дітей в неорганізованих колективах, на вулиці, в громадських місцях, місцях масового скупчення людей, дотримуватись стандартних рекомендацій щодо посилення режиму дезінфекції.