Обережно - тонкий лід!

Через коливання температури повітря крига на водоймах області є неміцною, і кожному, хто зараз виходить на лід, загрожує небезпека. Однак, незважаючи на це, все одно є охочі порибалити навіть за таких умов.

Керівництво Герцаївсього РС Управління ДСНС застерігає мешканців краю не виходити на тонку кригу! Та нагадує:

- перебувати на кризі можна лише у тому випадку, коли ви впевнені у її міцності. Міцним вважається лід, якщо його товщина не менше 10-12 см (для однієї людини);

- якщо Ви ступили на лід і на ньому з’явилися тріщини – в жодному разі не продовжуйте свій рух. Відходити потрібно повільно, не відриваючи ступні від льоду.

- при відлизі крига починає танути, на поверхню льоду може потрапляти вода, сніг. Якщо у цей момент за низької температури лід почне замерзати знову, крига матиме жовтуватий або білий відтінок. Ступати на неї небезпечно, адже за таких умов збільшується ризик провалитись під лід;

- для массового перебування людей на кризі лід має мати товщину близько 25 см.

Керівництво Герцаївського РС Управління ДСНС України у Чернівецькій області закликає не легковажити власним життям, дотримуватися правил безпеки та не виходити на тонку кригу!