Відбувся обласний збір юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина в комунальному закладі "Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді"

Відбувся обласний збір

юних зоологів-тваринників, аграрників,

садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина

Маємо 4 призерів!

Основними завданнями обласного збору юних зоологів-тваринників, аграрників, садівників, квітникарів-дизайнерів імені Василя Аксенина  традиційно є залучення учнівської молоді до активного процесу навчання, самоосвіти, трудового виховання, розвитку дослідницької, експериментальної та практичної роботи в школах; виявлення та розповсюдження кращого досвіду, традицій, нових напрямків в організації роботи на навчально-дослідних та присадибних земельних ділянках; розвиток мережі гуртків юних аграріїв, тваринників, садівників, квітникарів-дизайнерів.

Цього року учасниками обласного збору стали понад 60 учнів та педагогів закладів освіти територіальних громад області та м. Чернівців. Від нашої територіальної громади взяли участь 4 навчальні заклади у 4 номінаціях.

Захід відбувся 28 жовтня на базі комунального закладу «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» у змішаному форматі. Тобто учасники, які, з об?єктивних причин, не змогли прибути особисто на Збір, мали можливість надіслати конкурсну роботу та відеозапис виступу на електронну пошту оргкомітету.

Обласний збір проводився за такими номінаціями: «Аграрництво», «Садівництво», «Зоологія», «Тваринництво», «Квітникарство», «Фітодизайн». До складу журі входили: представник Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА, науковці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Придністровської дослідної станції садівництва, педагоги Чернівецького обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, співробітник Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

За підсумками проведення міського етапу, на розсуд журі обласного етапу були представлені 4 науково-практичні роботи юних дослідників від нашої ТГ  і всі роботи отримали призові місця в області, а саме: робота Лупу Юлії з Петрашівського ліцею (керівник Лупу Д.Г.) – ІІІ м., робота Кудрік Анастасії з Байраківського ліцею (керівник Дорофтей Н.М.) – ІІ м., практична робота Мирон Марії з ОЗ Хряцьківський ліцей (керівник Щербеною Г.М.) – ІІ м. та робота Жар Андреї з Куликівської гімназії (керівник Апетрі Г.І.) – ІІ м.

Після урочистої частини наші юнати на створеній робатці «Слави» закладу, біля прапора України, посадили декоративний кущик ялівцю. Разом вони також поклали квіти до пам?ятника Василя Степановича Аксенина.

Вітаємо наших переможців і бажаємо їм подальших перемог!