Проведено конкурс з новорічної флористики «Новорічна композиція»

Фото без опису Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вже стало традицією на передодні Різдвяних свят, відділом освіти, молоді та спорту разом з Герцаївським Будинком дитячої творчості проводити один з найяскравіших свят – виставку «Новорічна композиція».

З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді, формування практичних умінь та навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику з 15 по 19 грудня 2023 року пройшов міський етап традиційної щорічна новорічно-різдвяної виставкиНоворічна композиція”.

Приймалися роботи виконані учнями в довільній формі які символізують новорічно-різдвяні свята.

Експонати які були подані на виставку відповідали таким номінаціям:

- Стилізована ялинка;

- Новорічний букет;

- Новорічна композиція;

- Новорічний вінок;

- Сюжетна композиція;

- Новорічна колаж чи картина;

- Новорічний подарунок.

Найкращі роботи вже експонуються в Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї м. Чернівці.