КЕРІВНИКИ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОВІДАЛИ ТА ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВІЙСЬКОВИХ, ЩО ЛІКУЮТЬСЯ ПІСЛЯ ПОРАНЕНЬ

Фото без опису Фото без опису

У цей важливий для усієї держави день вирішили приділити особливу увагу тим, хто безпосередньо причетний до творення новітньої героїчної історії Вільної Незалежної України.

🇺🇦💪Тим, хто ризикуючи власним життям та здоров‘ям, виборюють країні Перемогу та виганяють російських агресорів з української землі.

💙💛Міський голова, заступниця голови та представник 5 відділу ТЦК провідали сьогодні бійців, що проходять лікування та реабілітацію після поранень. Від імені усіх мешканців громади гості подякували 🙏воїнам за службу, жертовність та самовідданість, привітали зі святом, побажали скорішого одужання та передали пакунки з продуктами, фруктами та смаколиками.