В міській раді презентували веб застосунок "ЕкоЗагроза"

  • 53
Фото без опису
Сьогодні представники державної екологічної інспекції Карпатського округу: начальник відділу државного екологічного нагляду (контролю) водних ресурсів, тваринного світу та біоресурсів Людмила Брушнівська, начальник відділу државного екологічного нагляду (контролю) за поводженням з відходами та небезпечними хімічними речовинами Валерій Латковський та головний спеціаліст відділу државного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Сергій Андроник,  презентували старостам старостинських округів  нашої громади  та керівникам ключових структурних підрозділів міської ради веб ресурс «ЕкоЗагроза». 

Учасники зустрічі ознайомилися з процедурою внесення електронних звернень від громадян, які  стали свідками порушень вимог природоохоронного законодавства.

За словами Людмили Брушнівської, головна мета таких зустрічей – це інформаційно-роз’яснювальна робота щодо популяризації функціонування веб застосунку «ЕкоЗагроза», важливості даного веб ресурсу в частині забезпечення прав людини на безпечне довкілля, а також співпраці громадян з органами влади в частині охорони та збереження навколишнього природного середовища.

У зустрічі взяла участь в. о. голови міської ради Ємілія Матей, яка окреслила представникам екоіеспекції основні проблеми у сфері екології, над розвʼязанням яких ми працюємо в нашій громаді та висловила сподівання, що веб застосунок «ЕкоЗагррза» суттєво посприяє їх вирішенню.

Додатково:

ЕкоЗагроза – це офіційний вебресурс і мобільний додаток Міндовкілля, завдяки якому кожен зможе дізнатись достовірну інформацію про стан повітря, води, ґрунту та інші довкіллєві дані. Наприклад, якщо телеграм-канали лякають радіаційним забрудненням – перевірити, чи радіація зараз в нормі. Горять ліси неподалік – подивитися актуальні дані про якість повітря.

Вебресурс і додаток ЕкоЗагроза розроблено Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та партнерів.

Посилання на вебресурс ЕкоЗагроза https://ecozagroza.gov.ua

GooglePlay – завантажити додаток:https://bit.ly/ecozagroza_googleplay

AppStore – завантажити додаток:https://apple.co/3P7pyJ8