Серпнева конференція педагогічних працівників Герцаївської міської ради

  • 296

  30 серпня в малій залі будинку культури м. Герца відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Герцаївської міської ради, приурочена початку нового навчального року.

     Участь у роботі колегії взяли міський голова Василь Скрипкару та начальник відділу освіти, молоді та спорту – Міну Павалакі.

   Звертаючись із вітальним словом до представників галузі, міський голова Василь Скрипкару зазначив, що завдання держави, органів місцевого самоврядування, вчителів – збудувати школу, де діти з різними потребами живуть єдиною учнівською громадою, вчаться розуміти і підтримувати один одного. Очільник ОТГ наголосив, що міська влада працює над вирішенням тих питань, які заплановані на 2019 рік і на перспективу, залучаючи до співпраці депутатів усіх рівнів та інших.

    Від себе особисто, від імені депутатів міської ради подякував освітянам за подвижницький труд, а в новому навчальному році побажав нових звершень, талановитих учнів, міцного здоров’я та добробуту.

    Начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради Міну Павалакі у своїй доповіді розповіла про підсумки роботи закладів освіти щодо забезпечення розвитку освіти на території міської ради за 2018?2019 навчальний рік та завдання на новий 2019?2020 навчальний рік.