Звіт про підсумки проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху

  • 14243

Фото без опису

На виконання наказу по школі від 21.10.2019 р. №112 «Про проведення Тижня знань безпеки дорожнього руху» та з метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з 11.11 по 17.11.2019 року проходив Тиждень знань Правил дорожнього руху.

Фото без опису

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму класними керівниками проведено:

  • 15.11.2019 р. інформаційну хвилинку «Безпека на дорозі – безпека життя».

  • Бесіди, години класного керівника, виховні години, лекції, цільові дитячі профілактичні заходи «Дитина – пасажир», «Живи цікаво та безпечно».

  • Батьківські збори щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

  • Поновлено куточки з правил дорожнього руху, безпеки життєдіяльності.

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Вчитель образотворчого мистецтва Годорог А.М. організувала виставку малюнків з правил дорожнього руху.

У 5-9-х класах вчитель основ здоров’я Винту О.В. провела уроки на тему «Безпека на дорозі», на яких учні обговорили основні правила поведінки на вулиці та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.

Вчителі української мови Апетрой О.В. та Лупу В.Г. організували написання тематичних диктантів.

Бібліотекар Руссу Т.Г. організувала тематичну виставку в шкільній бібліотеці «Дотримуйся Правил дорожнього руху!»

В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи, а саме: ігрові, тренінгові технології, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів.

Класні керівники використовують сучасні форми та методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню у них інтересу до вивчення правил дорожнього руху. Змістовно пройшли позакласні виховні заходи, а саме: година спілкування-вікторина «Правила дорожнього руху» у 7 класі (класний керівник Апетрой О.В.); урок безпеки «Безпека на дорозі – безпека життя» у 4-му класі (класний керівник – Помпаш Л.Г.).

Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар