Депутати Герцаївської міської ради прийняли рішення про реорганізацію та перейменування навчальних закладів Герцаївсської громади

Фото без описуФото без опису

Як поінформував депутатів начальник відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради Міну ПАВАЛАКІ, У новому освітньому законодавстві з’явилися нові типи закладів. Низка звичних нам назв зникла із законодавчого освітнього словникаНемає в нас тепер зрозумілого багатьом поколінням слова “школа». Його можна використати лише в словосполученні зі словом “початкова”. Також маємо ліцеї та гімназії, - зазначив керівник галузі освіти громади.

Він пояснив, що більше не буде навчально-виховних комплексів, середніх та спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням предметів І-ІІІ ступенів. Зберегтися в складі з І до ІІІ ступенів вони можуть лише в статусі ліцею й за певних умов.

У зв’язку з цим депутати змінили назви закладів освіти громади та затвердили їх нові статути.

-  Таким чином, Герцаївську ЗОШ І-ІІІ ст. перейменовано в Герцаївський ліцей №1 Герцаївської міської ради.

-  Молницьку ЗОШ І-ІІІ ст. перейменовано в Молницький ліцей Герцаївської міської ради.

-   Петрашівську ЗОШ І-ІІІ ст. перейменовано в Петрашівський ліцей Герцаївської міської ради.

-  Куликівський НВК перейменовано в Куликівську гімназію Герцаївської міської ради.

-  Підвальнянський НВК перейменовано в Підвальнянську гімназію Герцаївської міської ради.

-   Опорний заклад Хряцьківський НВК перейменовано в Опорний заклад Хряцьківський ліцей Герцаївської міської ради.

-     Опорний заклад Тернавський НВК перейменовано в Опорний заклад Тернавський ліцей імені Василя Богрі

-     Байраківський НВК перейменовано в Байраківський ліцей Герцаївської міської ради.

-    Великосільську ЗОШ І-ІІІ ст. перейменовано у Великосільську гімназію імені Іона Германа

-  Могилівську ЗОШ І-ІІ ст. перейменовано у Могилівську гімназію Герцаївської міської ради.

-    Дяківецький НВК перейменовано в Дяківецьку гімназію Герцаївської міської ради.