Річний план роботи школи як частина стратегії розвитку

• Переглядів: 303

Після розроблення стратегії розвитку школи перед директором постає важливе завдання – втілити її у життя. Заклад реалізує стратегію через систему планування, в основою якої — річний план роботи школи. Річний план дає змогу директорові ефективно організувати поточну діяльність закладу.

День рідної мови

• Переглядів: 304

21 лютого 2021 року - Міжнародний день рідної мови. Головною метою відзначення цього свята є зміцнення державотворчої функції української мови.

День Героїв Небесної  Сотні

День Героїв Небесної Сотні

• Переглядів: 311

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

«Тиждень кібербезпеки» на базі Герцаївського ліцею імені Г. Асакі

• Переглядів: 450

За даними світового огляду впливу пандемії коронавірусу на дітей в онлайн в період карантину діти стали проводити на 80% більше часу онлайн, разом з цим підвищились звернення щодо випадків булінгу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, а сексуальна експлуатація дітей в інтернеті збільшилась вдвічі. В механізмах захисту дітей від сексуальних ризиків в Інтернеті надзвичайно важливим є превентивний аспект, а саме: надання якомога більше інформації дітям, батькам та особам, які їх замінюють, а також вчителям про особливості вчинення подібних злочинів. З метою захисту дітей в цифровому середовищі було розроблено серію уроків для дітей різного віку. З огляду на гостру актуальність зазначеної проблеми, просимо Вас поширити зазначені уроки, присвячені захисту дітей в цифровому середовищі, серед керівників департаментів освіти і науки обласних адмінінстрацій, Київської міської державної адміністрації та директорів закладів повної загальної середньої освіти.

Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» на базі Герцаївського ліцею імені Георгія Асакі

• Переглядів: 529

Щороку в школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього тижня пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до затвердженого плану. Головною метою є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.  До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучилися  працівники нашого ліцею, учні  – всі ті, кому небайдуже збереження дитячого життя на дорозі.

Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА ініціює обговорення щодо доцільності проведення у 2020/2021 н. р. ІІ-ІІІ етапів учнівських олімпіад

• Переглядів: 435

Департамент освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації ініціює громадське обговорення щодо доцільності проведення у 2020/2021 навчальному році  ІІ-ІІІ етапів учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів, конкурсів, зокрема Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика та Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка в очному режимі в умовах карантину, зважаючи на складну епідеміологічну ситуацію у зв’язку з поширенням на території України та області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.