STIMATI PROFESORI!

• Переглядів: 300

Va aducem cele mai sincere si frumoase urari de bine, sanatate si prosperitate cu ocazia sarbatorii profesionale. Va spunem cuvinte de multumire pentru munca imensa pe care o depuneti pentru educarea ti instruirea tinerelor generatii.

Шановні  вчителі!

• Переглядів: 309

Вітаємо Вас з вашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Перевірка готовності освітніх установ в умовах COVID – 19

• Переглядів: 309

Завершився огляд закладів загальної середньої освіти та дошкільних навчальних закладів Герцаївської міської ради (ОТГ), який проводився з метою здійснення контролю за створенням умов для дотримання протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби.

УВАГА, онлайн-опитування щодо дистанційного навчання під час карантину!

• Переглядів: 468

З метою вивчення стану та удосконалення організації дистанційного навчання під час карантину, Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації здійснює  анонімне онлайн-опитування батьків учнів закладів загальної середньої освіти щодо якості дистанційного навчання.

УВАГА!!! Шановні випускники закладів освіти області та їх батьки!

• Переглядів: 394

Враховуючи телефонні дзвінки,  пояснюємо, що відповідно до листа МОНУ від 22.06.2020  № 1/9-338  ВСІ  ВИПУСКНИКИ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ДПА.  Якщо учень БАЖАЄ СКЛАДАТИ ДПА У ФОРМІ ЗНО,  ЛИШЕ ТОДІ ПИШЕ ЗАЯВУ.

• Переглядів: 387

Пропонуємо для громадського обговорення проєкт Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти (далі – Положення) Polozhennya-pro-dystantsiynu-formu-zdobuttya-ZSO.docx [26.04 Kb] (cкачувань: 7).

Випускники Великосільської ЗОШ І-ІІ ст. отримали свідоцтва про здобуття базову освіти!

• Переглядів: 370

Незважаючи на карантин, учні Великосільської ЗОШ І-ІІ ст., отримали свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти та табелів навчальних досягнень учнів. Чітка злагоджена система та розроблений алгоритм дало можливість отримати всі необхідні документи здобувачам освітніх послуг.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЗНО 2020!

• Переглядів: 382

за яким можна звернутися з будь-якого питання для інформування та швидкого вирішення проблем пов’язаних з особливостями проведення ЗНО-2020.

Учні ЗЗСО міської ради привітали всіх дітей з Днем захисту Дітей!

• Переглядів: 399

1 червня в багатьох країнах світу, зокрема і в нашій незалежній, суверенній та демократичні державі традиційно відзначається Міжнародний день захисту дітей. Діти - це наше майбутнє, ми прагнемо, щоб вони росли здоровими, радісними та мали щасливе дитинство.