21 лютого – Міжнародний день рідної мови

• Переглядів: 273

Мова-одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники.  Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими

Відбулося засідання атестаційної комісії вчителів ЗЗСО

• Переглядів: 256

20 лютого на базі Герцаївського районного ліцею відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти, молоді та спорту Герцаївської міської ради. Представили свій педагогічний досвід вчителі, які атестуються у 2019/2020 н.р.

Тиждень географії в міському ліцеї імені Георгія Асакі

• Переглядів: 348

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. І це найбільше стосується такої багатогранної науки, як географія. Адже в науці про землю є елементи описовості й пошуку, спостереження й відкриття, оцінки й порівняння, експерименту й прогнозу. З 10.02 по 14.02.2020р. в ліцеї був проведений Тиждень географії, під керівництвом вчителя А.К.Морарь.

На струнах кохання!

• Переглядів: 249

Цікаво і активно пройшли в цьому році заходи до дня Святого Валентина з учнями нашого ліцею. Свято проводили старшокласники під керівництвом класного керівника І.К.Руссу, підготували свято любові, свято найкращого почуття, яке окриляє, дає силу і натхнення. Дітям та вчителям розповіли про історію виникнення свята, як його святкують. А також проводилися різноманітні конкурси, в яких приймали участь всі бажаючі.

На території Герцаївської міської ради призупинено освітній процес у 2 ЗЗСО

• Переглядів: 300

У зв'язку з перевищенням порогового рівня захворювання дітей на гострі респіраторні захворювання та з метою недопущення виникнення більш масштабної епідемії грипу та ГРВІ тимчасово призупинено навчальний процес у Великосільській ЗОШ І-ІІ ст (з 6 по 7 лютого) та у Герцаївській ЗОШ І-ІІІ ст. з 10 по 14 лютого.

Гід державних послуг. Банер