День Захисника України у Молницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

• Переглядів: 298

До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у Молницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів педагогом-організатором Житарашу Г.В. був проведений захід «Героям слава!», метою якого стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник». Учні 8-го класу провели для всіх учнів школиісторичну подорож у часі, ознайомили з учасниками АТО нашого села.

У Великосільській ЗОШ відбувся конкурс «Барви Осені»

• Переглядів: 386

Ось і прилетіла щедра осінь до нашого краю. Завітала вона й до Великосільської ЗОШ І-ІІ ст., де влаштувала справжнє свято «Дари осені». Цьогоріч казкові композиції класних колективів вигравали усіма барвами золотої осені й дивували членів журі безмежною фантазією. У конкурсі між 1-4-ими класами І місце у номінації «Творчий підхід» вибороли учні 1 класу з композиціями «Мандрівки казковими стежками», «Осіння казка» та «Щедрий урожай»

В ЗЗСО Герцаївської міської ради відбувся Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

• Переглядів: 423

Протягом тижня заступниками директора з виховної роботи було організовано перегляд відео презентацій для учнів 5-11 класу «Булінг в школі. Як його розпізнати?». Після перегляду було здійснено обговорення і учні познайомилися з терміном «кібербулінг», правилами поводження в Інтернеті та мали змогу збагатити свої знання про безпечне і відповідальне використання Інтернету, формування інформаційної культури та відповідальної поведінки в мережі, а також обговорили безпечне користування соціальними мережами та як  протидіяти кібербулінгу.

День знань у ЗЗСО Герцаївської міської ради

• Переглядів: 249

2 вересня у 5  закладах загальної середньої освіти Герцаївської міської ради за парти сіли понад 1000  школярів, а в учнівську родину влилося 97 першокласників.

Перший дзвоник у Великосільській ЗОШ І-ІІ ст.

• Переглядів: 401

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом, адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, що прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Серпнева конференція педагогічних працівників Герцаївської міської ради

• Переглядів: 300

30 серпня в малій залі будинку культури м. Герца відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Герцаївської міської ради, приурочена початку нового навчального року.

Гід державних послуг. Банер